Poznaj nas,
naszą historię
i doświadcz nowego standardu
zakupów notebooków

O nas

Od 32 lat jesteśmy na rynku jako grupa ACTION S.A. Nieustannie poszerzamy nasz zasięg sprzedaży, a także ofertę. Naszym celem jest wyznaczanie nowych standardów na rynku notebooków.

32

lata na rynku

650

pracowników

36 k+

produktów

460 k+

zadowolonych klientów

10

marek i projektów

Co nas wyróżnia?

To co wyróżnia nas na tle innych sprzedawców to usługi dodatkowe, które dostajesz od nas w standardzie - nie zaoferuje Ci tego nikt inny.

+1 miesiąc gwarancji

1pl jak nikt inny na rynku rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa i zaufania, gdy inwestujesz w sprzęt komputerowy. Dlatego też oferujemy Ci dłuższy okres gwarancji, abyś mógł spokojnie korzystać z nowego notebooka, wiedząc, że jesteśmy z Tobą na każdym kroku. Po upływie gwarancji producenta, udzielamy dodatkowego 1 miesiąca gwarancji własnej. Warunki gwarancji własnej odpowiadają warunkom gwarancji oferowanej przez producenta z wyłączeniem okresu jej trwania.

+1 dzień na zwrot towaru

Postanowiliśmy dać Ci jeszcze więcej czasu na podjęcie decyzji o zwrocie. Oferujemy Ci 1 dzień więcej na zwrot towaru niż cały rynek. Chcemy, abyś miał absolutną pewność, że Twój wybór jest właściwy. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w pełni zadowolony z zakupionego notebooka, możesz go zwrócić do nas w ciągu 16 dni i otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Twój komfort i satysfakcja są dla nas najważniejsze.

+1 dzień na reklamację

Jeden dzień krócej na rozpatrzenie Twojej reklamacji? Dla nas to żadne problem. Deklarujemy rozpatrzyć Twoją reklamację zakupionego towaru w zaledwie 13 dni od daty otrzymania zwracanego produktu. Gwarantujemy szybką reakcję i skuteczną obsługę, zapewniając klientom komfort i pewność, że ich problem zostanie rozwiązany w jak najkrótszym czasie.

+ 1 dark mode

Dark mode to tryb wyświetlania, w którym kolory interfejsu są odwrócone, aby zapewnić ciemniejsze tło z jasnym tekstem lub innymi elementami. Korzyści jakie daje dark mode:

  • Redukcja zmęczenia oczu
  • Oszczędność energii
  • Kontrast i czytelność
  • Dopasowanie do preferencji użytkownika

+ 1 dzień na odstąpienie

Nie możesz zdecydować czy zakupiony produkt spełnia Twoje oczekiwania? Śpij spokojnie 1 noc więcej - dajemy Ci czas na podjęcie tej decyzji i zgłoszenie odstąpienia od umowy. Możesz zgłosić to aż do 16 dni od otrzymania zamówionego produktu. Może przez 1 dzień więcej niż oferuje rynek dostrzeżesz zaletę produktu, której dotąd nie widziałeś/aś?

+ 1 osoba

Porozmawiaj z naszym konsultantem, który jest do twojej dyspozycji. Koniec z botami. U nas człowiek komunikuje się z człowiekiem, nie robotem. Nasz zespół obsługi klienta jest tutaj, aby zapewnić Ci kompleksową pomoc i odpowiedzi na Twoje pytania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia przed, w trakcie czy po zakupie, możesz polegać na naszej profesjonalnej obsłudze.

Nasze marki i projekty

1.pl jest częścią grupy ACTION S.A. - spółki dynamicznie rozwijająca się, podążającej za światowymi trendami na rynku i w modelu handlu, szczególnie rosnącym e-commerce. Dzięki temu, jesteśmy dziś potężną grupą handlową, oferującą kilkadziesiąt tysięcy produktów w różnorodnych kategoriach. Mamy w swoim portfolio poniższe marki i projekty:

Opinie naszych klientów

O naszej wiarygodności świadczą niezwykle wysokie opinie na najpopularniejszych portalach opiniotwórczych:

opinie o

99,4%

opinie o

99,6%

opinie o

4,8/5

opinie o

4,9/5

opinie o

4,8/5

opinie o

4,7/5

Nagrody

miejsce 2

Jesteśmy laureatem prestiżowej nagrody
"Ranking Zaufanych Sklepów Internetowych 2023"
w kategorii "Technologia", objętych Programem Zaufanych Opinii prowadzonych przez Ceneo.